0

Firma windykacyjna WOLF solidne podejście

logo-1356084_640-300x211 Firma windykacyjna WOLF solidne podejścieDochodzenie do odzyskania należności nie jest sprawą najłatwiejszą, co nie znaczny że niemożliwą do wykonania. Każdego roku powstaje wiele firm oferujących usługi w zakresie windykacji i odzyskiwania długów. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, a inne nieco mniej. Są też takie, które pobierają zaliczki na poczet późniejszych efektów, które mogą być uzależnione od różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Telefonowanie, które może być określane jako nękające dłużników, zasypywanie go przesyłkami listowymi, to nie nasza bajka.

Stawiamy na jakość
Nasze podejście dotyczy etycznego działania, a także przyjmowania płatności za efekt, a nie pobierania zaliczek „z góry”. Chodzi nam o to, że preferujemy zupełnie inny model odzyskiwania należności, niż większość firm na polskim rynku. My wiemy, że sytuacje bywają dość trudne, a ich poziom skomplikowania może być dość istotnym czynnikiem, powodującym brak możliwości uzyskiwania spłaty należności przez dłużnika.

Marka WOLF
Nasza FIRMA WINDYKACYJNA WOLF oferuje swoim klientom windykację należności opartą na bardzo ważnej oraz istotnej zasadzie, jesteśmy rzetelni. Dlatego, że nasze wynagrodzenie stanowi jedynie procent od odzyskanej kwoty, kładziemy dużo większy nacisk na skuteczność naszych działań. Prowadzimy sprawy w całkiem inny sposób, wychodząc z założenia, iż skoro ktoś zlecił nam przeprowadzenie sprawy, to oczekuje solidnie wykonanej pracy w tym zakresie, a nasza firma może na tym zarobić.

Poszukiwanie majątku dłużnika
Jeśli chodzi o ukrywanie majątku, to niektórzy dłużnicy, próbują uciec od własnej odpowiedzialności za swoje zobowiązania, w pośpiechu przepisując wszystko na kogoś z rodziny, albo przyjaciół. Miewają oni także nieco inne sposoby, na unikanie spłaty zobowiązań. Czasem posiadają nieruchomości, a nasze działania mogą czasem przypominać pracę detektywów. Robimy wiele, aby dowiedzieć się jak najwięcej dla naszych klientów, aby możliwe było odzyskanie przez nich swoich bądź co bądź należności. Warto postawić na nasze doświadczenie.

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *