0

Kamerka sportowa – dobry zakup nie tylko dla sportowca

pexels-photo-303040-300x200 Kamerka sportowa – dobry zakup nie tylko dla sportowcaKamerki sportowe w przeciwieństwie do aparatów fotograficznych z funkcją nagrywania oraz smartfonów mogą pochwalić się wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami. To świetny wybór dla sportowców, którzy chcą nagrywać swoje wyczyny, ale sprawdzą się również w wielu innych sytuacjach.

Teraz w sklepach bez problemu znajdziemy kamerki sportowe kosztujące nawet poniżej 400 złotych. Takie niedrogie modele doskonale nadają się do zastosowań amatorskich, dlatego wtedy, gdy nie planujemy robić filmów zawodowo, to najlepszy wybór. W takiej cenie będzie czekała na nas również kamera sportowa 4K, czyli zapewniającą najwyższą możliwą rozdzielczość wynoszącą 3840 x 2160 pikseli. W komplecie możemy znaleźć często szeroką gamę różnych akcesoriów – od obudowy do nagrywania pod wodą, poprzez różne uchwyty, a skończywszy na zapasowym akumulatorze.

Kamery sportowe dzięki swoim kompaktowym wymiarom i lekkości świetnie nadają się do zabrania ze sobą w teren. Świetnie nadają się do nagrywania jazdy na rowerze, jazdy motocyklem, zjazdów narciarskich, na żaglówkę czy do nurkowania, aby wspomnieć tylko o paru aktywnościach. Jednak kamerkę możemy wykorzystać również wtedy, gdy nie uprawiamy sportów. Gdzie jeszcze sprawdzi się na medal?

Kamerki sportowe często wybierane są jako wideorejestrator – sprzęt do nagrywania jazdy montowany w samochodzie. Dzięki nim możemy łatwo rejestrować sytuację na drodze, aby w razie czego uzyskać dowód, gdy coś się wydarzy. Także kamerka może służyć nam jako urządzenie do rejestracji filmów czy robienia zdjęć z wakacji podczas zwiedzania wyjątkowych zakątków. Niektóre modele możemy zamontować na kijkach selfie stick lub połączyć je z dronami, aby uzyskać widok z lotu ptaka.

Podsumowując, jeżeli zależy ci na wszechstronnym urządzeniu do rejestracji, tania kamera sportowa 4K to dobry zakup. Razem z takim niewielkim urządzeniem uzyskujemy szeroką gamę zastosowań – nie tylko wtedy, gdy chodzi o sporty. Z dostępnymi na sprzedaż kamerkami możemy zapoznać się już teraz w sklepach internetowych.

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *