0

Kompleksowe usługi fitness klubów we Wrocławiu

obciazenie-1024x683 Kompleksowe usługi fitness klubów we WrocławiuZ roku na rok coraz więcej czasu poświęcamy na poprawę kondycji fizycznej, co jednocześnie wiąże się ze wzrostem zapotrzebowanie na nowoczesne przestrzenie do uprawiania sportu. Wrocławskie siłownie świetnie zdają sobie z tego sprawę, dlatego też stawiają na innowacyjne rozwiązania w swoich obiektach. Ich oferta znacznie się poszerzyła w ostatnim czasie. Większość z nich to profesjonalne centra sportowo-wypoczynkowe.

Smukła sylwetka przy odpowiednim wsparciu nie stanowi już problemu. Wystarczy udać się do Fitness Academy Sky Tower we Wrocławiu. Usługi oferowane przez klub są bardzo różnorodne i ciekawe. Wszystkie strefy w centrum są przestronne i odpowiadają na oczekiwania klientów. Poza świetnie wyposażoną siłownią możesz skorzystać tu ze strefy SPA, która zajmuje równie dużą powierzchnię klubu. Szczególne zainteresowanie wzbudzają dwie sauny fińskie z ceremoniami zapachowymi. Do tego klienci mogą skorzystać z sauny ziołowej, łaźni parowej i łaźni błotnej i zabiegów Hammam. W Fitness Academy Sky Tower możesz przebierać w usługach. Przestrzeń klubu została funkcjonalnie rozplanowana. Plusem jest bezpośrednie przejście z szatni do strefy SPA. W klubie pomyślano o wielu udogodnieniach dla klienta, czyli o pokoju zabaw dla dzieci, Fitness – barze z odżywkami i suplementami, a nawet wypożyczalni ręczników. Inny oddział Fitness Academy o wysokim standardzie znajduje się we Wrocławiu na Krzykach. Nie posiada tak rozbudowanej oferty SPA, ale za to imponuje ilością i różnorodnością zajęć. Można tu uczestniczyć w zajęciach mentalnych, typu Joga, Pilates, a także w zajęciach na trampolinach. Dodatkowa oferta skierowana jest również dla osób, które chciałyby nauczyć się tańca na rurze. Nie brakuje też sprzętu i miejsca do Indoor Cyclingu i Race Walkingu. Klubem, który przyciąga sympatyków fitnessu we Wrocławiu, jest Champion Gym. Zajęcia prowadzone są przez energicznych instruktorów w nowoczesnej sali do aerobiku, wyposażonej w specjalne pakiety dla ochrony stawów. Dynamiczne zajęcia fitness, służące spalaniu zbędnych kalorii stanowi podstawę w ofercie Champion Gym, tak jak w większości cenionych siłowni we Wrocławiu. Jednak została ona dodatkowo poszerzona o zajęcia kształtujące ciało (Fit Ball, Step Shape), a także wpływające na ducha (Stretching, Zdrowy Kręgosłup).
Wymienione powyżej kluby i usługi przez nie oferowane to tylko kilka propozycji do uprawiania sportu we Wrocławiu. Możliwości takich jest na pewno więcej, co możesz sprawdzić na Zoptamo Polska. Wybierz najlepszy dla siebie wariant i również Ty zacznij prowadzić zdrowy tryb życia.

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *