0

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017 – gdzie kupić bilety?

ball-1930193_12801-1024x682 Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017 - gdzie kupić bilety?Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych siatkarskich imprez – mowa oczywiście o corocznych mistrzostwach Europy. Najlepsze drużyny z całego świata staną w szranki, tym razem na Polskich parkietach – tego nie można przegapić.

Jak co roku siatkarskie zmagania będą obserwowały dziesiątki tysięcy kibiców. Dla prawdziwego fana siatkówki, mecze rozgrywane na najwyższym, światowym poziomie to prawdziwa gratka i idealna okazja by dopingować swoją reprezentacje. Jednak jak co roku, bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, jednak nadal macie szanse je zdobyć – pamiętajcie jednak by się spieszyć, Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn, które dodatkowo rozgrywane są na naszym rodzimym gruncie, to okazja by zaznać niezapomnianych sportowych emocji, która szybko się nie powtórzy.

Mistrzostwa Europy w Siatkówce – wszystko co musisz wiedzieć.

Faza pucharowa turnieju zostanie rozegrana w Polsce, a konkretnie w czterech miastach – Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Katowicach (nie licząc Warszawskiego Stadionu Narodowego, na którym odbędzie mecz otwarcia).

Do sportowej rywalizacji w fazie grupowej przystąpi 16 zespołów: Polska, Francja, Słowenia, Włochy, Bułgaria, Rosja, Serbia, Niemcy, Finlandia, Belgia, Słowacja, Holandia, Czechy, Hiszpania, Estonia oraz Turcja. Zespoły, które zakwalifikowały się do tej fazy turnieju zostaną podzielone na cztery grupy po cztery drużyny. Zestawienie grup prezentuje się następująco:

  • Grupa A – Polska, Serbia, Finlandia, Estonia.
  • Grupa B – Włochy, Niemcy, Słowacja, Czechy
  • Grupa C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania
  • Grupa D – Francja, Belgia, Holandia, Turcja

Całą faza grupowa turnieju zostanie rozegrana w dniach od 25 do 27 sierpnia, w formule dwóch meczy dziennie na każdą grupę. Biało czerwoni (poza meczem otwarcia) swoje spotkania będą rozgrywać na parkiecie trójmiejskiej Ergo Areny. 28 sierpnia, będzie dniem wytchnienia dla siatkarzy, zwłaszcza tych zespołów, które o awans do ćwierćfinałów będą rywalizować w barażach – już dzień później czyli 29 sierpnia.

Faza pucharowa rozpocznie się 30 sierpnia i potrwa do 3 września – kiedy to odbędzie się mecz finałowy oraz spotkanie, które wyłoni drużynę, która odjedzie do domu z brązowym krążkiem.

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn – gdzie kupić bilety?

Nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, że bilety na mecze, a zwłaszcza na spotkania naszej reprezentacji rozchodzą się w zatrważająco szybkim tempie. Spowodowane jest to przede wszystkim niepowtarzalnymi sportowymi emocjami, które gwarantuje dopingowanie naszych siatkarzy na tak ważnym turnieju – zwłaszcza, że nasza siatkarska reprezentacja po raz kolejny ma szanse udowodnić, że może rywalizować z najlepszymi na świecie.

Siatkarskie mistrzostwa starego kontynentu, to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy kibic. Niezapomniane emocje i dawka sportowej rywalizacji gwarantowane.

MS
Poszukujesz biletów na Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017? Sprawdź na: http://www.alebilet.pl/bilety/mistrzostwa_europy_w_siatkowce_mezczyzn_polska_2017.

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *