0

Nowość na rynku! Suplementy diety Only For Women

149668505771277000-300x169 Nowość na rynku! Suplementy diety Only For WomenSą bogatym źródłem witamin i różnorodnych składników mineralnych, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Wspomagają codzienną dietę, a dzięki temu pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Suplementy diety – teraz wyłącznie w kobiecym wydaniu!

Pośpiech, nadmiar obowiązków, zmęczenie, brak snu, stres – pojawiają się w życiu niemal wszystkich współczesnych kobiet, które każdego dnia muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami. By im sprostać, nierzadko rezygnujemy z regularnej aktywności fizycznej, zaniedbujemy też swą codzienną dietę. W efekcie czujemy się coraz gorzej: pod ciężarem obowiązków uśmiech schodzi z naszej twarzy, a cera traci swój naturalny blask. Cierpi także nasze zdrowie: pojawiają się przewlekłe bóle głowy, problemy z kręgosłupem czy z układem pokarmowym. To sygnał, że swoje zwyczaje i nawyki powinnyśmy zmienić – dla zdrowia, dla urody i (przede wszystkim) dla siebie!

Po pierwsze: dieta

Zdrowa dieta to fundament naszego dobrego samopoczucia. Wystarczy zastosowanie się do kilku wskazówek, by jeść i żyć nie tylko smacznie, ale także – zdrowo. Posiłki powinnyśmy spożywać regularnie (od trzech do sześciu razy dziennie, w zależności od stylu życia i zapotrzebowania energetycznego), by organizm efektywniej wykorzystywał pozyskane składniki. Liczą się produkty – świeże i nieprzetworzone, by nie obciążać się dodatkowo konserwantami oraz szkodliwymi, sztucznymi substancjami, zaś w pełni korzystać z wartości natury. Dieta powinna być też zbilansowana – czyli dostarczająca naszemu organizmowi odpowiedniej ilości składników odżywczych (węglowodanów, tłuszczów, białek, witamin oraz mikro- i makroelementów).

Po drugie: ruch

Sport to zdrowie – o tym wiedzą już wszyscy. Aktywność fizyczna nie tylko poprawia nasz nastrój oraz zwalcza nadmierny stres, ale także pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie. Regularny wysiłek pozwoli zmniejszyć ryzyko zawałów i pobudzi układ krążenia, poprawi wydolność układu odpornościowego (a przez to zmniejszy naszą podatność na choroby) oraz przyspieszy przemianę materii. Dzięki temu zachowamy dobrą kondycję i… satysfakcjonującą sylwetkę. W trakcie ćwiczeń spalamy przecież nadmierne kalorie. Ruch, w połączeniu ze zrównoważoną dietą, przyniosą więc zauważalne efekty…

Po trzecie: suplementy

…które możemy tylko wzmocnić, stosując proteinowe suplementy diety Only For Women (www.onlyforwomen.pl), uwzględniające potrzeby kobiecego organizmu – tak w kontekście składu substancji pokarmowych, jak i pożądanych witamin, składników mineralnych czy ekstraktów roślinnych.

Only For Women, jako wysokiej jakości koncentrat białka serwatkowego, zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie na białko, które pojawia się u każdej aktywnej (nie tylko fizycznie) kobiety. Dostarcza też aminokwasów (m.in. BCAA), które są nam niezbędne, a których nie możemy same wytworzyć. Składa się jedynie z naturalnych składników i nie zawiera cukru. Jest szybki w przygotowaniu, a naturalne aromaty gwarantują intensywny smak – do wyboru: karmel-toffi, wanilia oraz mango.

Co ważne, suplementy Only For Women opracowane zostały przez specjalistów, przy udziale doświadczonych dietetyków. W dodatku z myślą wyłącznie o kobietach. Dzięki temu wiemy, że nasze wysiłki związane ze zdrowym żywieniem oraz aktywnością fizyczną nie pójdą na marne, a rezultaty będą więcej niż satysfakcjonujące!

adminka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *