Oferty sportowe


RS_SUKIENKA-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Sportowa, elegancka, seksowna

Każda kobieta, nosi się różnie w zależności od sytuacji. Czasem konieczna jest większa wygoda, wtedy warto wybrać coś sportowego, może jakąś bluzę, a czasem lepiej sięgnąć po pasujące do każdej prawie stylizacji leginsy .
miasteczko_plazowe-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia

Przez całe wakacje w Świnoujściu tradycyjnie działać będzie miasteczko plażowe Polskiej Grupy Uzdrowisk i Staropolanki. Miasteczko to specjalna strefa na głównej plaży przeznaczona do wypoczynku i sportu, gdzie można nie tylko rozłożyć się na leżaku lub poduchach, ale też dołączyć do szkoły windsurfingu i kitesurfingu Kitejunkies. Już 1 lipca 2016 r. Polska Grupa Uzdrowisk razem ze Staropolanką otworzą w Świnoujściu specjalną strefę plażową z leżakami, parawanami, poduchami i parasolami oraz szkółką Kitejunkies.
dach2012002-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany

Podlaska firma ADMT S. A. zakończyła prace nad montażem zadaszenia nowego stadionu Widzewa Łódź. Była to największa tego typu realizacja w historii spółki. Ukończenie budowy całego obiektu zaplanowano na listopad br. W tym wypadku ADMT S. A. odpowiedzialna była za produkcję, transport i montaż konstrukcji stalowej zadaszenia nowego Stadionu Miejskiego w Łodzi. W związku z tym w należącym do spółki położonym ok. 40 km od Białegostoku zakładzie powstało łącznie ponad 750 ton stalowych elementów, które następnie zostały przetransportowane do Łodzi.
european-championship-1454165_640-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Euro 2016 – Polska Reprezentacjo liczymy na Was!

Po wygranym meczu Polska – Irlandia wynikiem 1:0 rozpaliła się w nas kibicach nadzieja, na kolejny, widowiskowy mecz. Już jutro, nasza reprezentacja zagra z reprezentacją z Niemiec. Jest to dość mocna drużyna, ale liczymy na sukces polskiej drużyny i wierzymy gorąco w wygraną.
kursydlasportowcow-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Praktyczne kursy dla sportowców i amatorów

Aby dobrze ćwiczyć, zgubić zbędne kilogramy, albo zbudować na brzuchu "kaloryfer" wystarczy odrobina wiedzy oraz konsekwentne działanie.
polska_grupa_uzdrowisk_shutterstock-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Duszniki

Uzdrowisko Duszniki, wchodzące w skład Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU prowadzi dwanaście profili leczniczych, wyspecjalizowanych m.in. pod kątem leczenia chorób dróg oddechowych, stawów i chorób kobiecych. Z uwagi na to, uzdrowisko stało się destynacją kolejnej podróży kuracyjnej Stefana i Heleny, bohaterów kampanii informacyjnej Polskiej Grupy Uzdrowisk. Co spotka ich tym razem w Dusznikach-Zdroju?
sanatorium-torres-fb-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

NAŁADUJ AKUMULATOR DŻWIĘKAMI SALSY

Już w kolejny weekend majowy w Polanicy Zdrój, MedicalSensus ponownie dla turystów oraz mieszkańców szykuje szereg atrakcji. Tym razem przeniesiemy się na ognistą wyspę Kubę, a pomogą nam w tym Torres Art Studio, na czele z Jose i Izabelą Torres - ambasadorami kultury kubańskiej.
fitness-332278_1280-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Niewielki, ale regularny wysiłek – to trzeba polubic!

Aktywność fizyczna znalazła się na ostatniej pozycji wśród najważniejszych aspektów dbania o siebie, wymienianych przez kobiety w wieku 35+, wynika z raportu kampanii „CoreWellness - wewnętrzna siła”, której inicjatorem jest marka TENA1 .  Kobiety większa wagę przywiązują do zdrowego odżywiania się czy profilaktyki chorób.
sportowy-samochod-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Sportowe samochody też potrzebują części zamiennych

Z myślą o zabieganych i nie mających czasu na poszukiwanie oryginalnych części w okazyjnych cenach, bez zbędnego przepłacania, powstał sklep online. W który można kupić części samochodowe do znanych i mniej popularnych marek samochodów. Warto pamiętać, że korzystanie z oryginalnych części zamiennych daje gwarancje doskonałego wpasowania się zmienianego i uszkodzonego elementu na nowy. Niektóre samochody, to znane marki, ale mimo tego, ciężko czasem znaleźć do nich części, zwłaszcza oryginalne. Kiedy już się to uda, bywa że przytłaczająca jest ich cena. Znalezienie zamiennika, także nie jest takie ...
Dom-Zdrojowy_świeradów-czerniawa1-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Badanie leczniczych wód radonowych w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa

Badanie leczniczych wód radonowych w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa Zakończono badanie skuteczności terapii balneologicznej w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa, przeprowadzone w ramach klastra uzdrowiskowego.
gimnastyka-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Przepisy BHP na lekcji WF. O czym należy pamiętać?

Oprócz samych ćwiczeń, podczas lekcji wychowania fizycznego bardzo ważne są przepisy BHP. By szkolne zajęcia sportowe przynosiły korzyści, zarówno uczniowie, jak i prowadzący je nauczyciele powinni należy przestrzegać tych zasad. O czym należy pamiętać przebywając na sali gimnastycznej i jak obsługiwać sprzęt sportowy zgodnie z BHP?
biegacze-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Nadchodzi święto ekstremalnego biegania, czyli majówka z Górskim Festiwalem Runmageddonu w Myślenicach

W dniach 30 kwietnia – 2 maja w Myślenicach odbędzie się Górski Festiwal Runmageddonu, czyli prawdziwe święto dla fanów ekstremalnego biegania. Prawie 3000 zawodników z całej Polski spędzi majówkę na pokonywaniu przeszkód i walce z własnymi słabościami.
super_bieg_pgu-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Polska Grupa Uzdrowisk wspiera biegaczy Runner’sa

Już wkrótce ruszy projekt największego magazynu dla biegaczy Runner’s World pod hasłem Runner’s SUPER BIEG, w ramach którego odbędzie się kilkanaście imprez biegowych w całej Polsce.
debiut-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

SEMINARIUM Z DEBIUTANTAMI 2016 02.04.2016 w Sosnowcu

Tegoroczne debiuty 2016 kulturystów na Fit-Festivalu w Gdańsku za nami, za to początek drogi przed kolejnymi chętnymi, którzy planują swój start w tym sporcie. Już w piewrszy weekend kwietnia (02.04.2016 ) odbędzie się w Sosnowcu specjalne seminarium z wielokrotnym Mistrzem Polski w trójboju, Sebastianem Kotem oraz ze znanym z efektów swoich motywacji, trenerem personalnym Markiem Wilczakiem , którzy postanowili zmierzyć się z kulturystyką.
1ogolnop2016109-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Trąbki Wielkie: I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYS +35

KOMUNIKAT KOŃCOWY I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOYS +35 pod Patronatem Honorowym Błażeja Konkol Wójta Gminy Trąbki Wielkie i Radosława Michalskiego Prezesa Pom. Z.P.N. w Gdańsku Trąbki Wielkie 5.03.2016 r.
dieta-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

SEMINARIUM: PODSTAWY TRENINGU, DIETY I SUPLEMENTACJI

Seminarium poprowadzi dwóch utytułowanych sportowców i specjalistów w swoich dyscyplinach. Od lat związani ze sportem i środowiskiem sportowym: Tadeusz Tessmer, Master trener i zawodnik trójboju siłowego, specjalista sportów siłowych, felietonista jednego z najpopularniejszych serwisów sportowych, Marcin Dybnicki, trener i instruktor, kulturysta, specjalista ds innowacyjnych metod żywienia i suplementacji.
narty-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Jak uchronić się przed wypadkiem na nartach?

Jakie są przyczyny wypadków? Do najczęstszych przyczyn wypadków podczas jazdy na nartach czy snowboardzie należą trudne warunki narciarskie. Do takich warunków zaliczają się: brak śniegu lub znaczne opady śniegu, niewłaściwy teren, a także niewłaściwe przygotowanie tras narciarskich. Jednak nie są to jedyne przyczyny. Inne przyczyny wypadków wynikają z zachowań narciarzy i zależą również od jakości sprzętu narciarskiego. Po wykonaniu badań opracowano statystyki dotyczące przyczyn wypadków na nartach czy snowboardzie i uszeregowano je zaczynając od najczęstszych:
300-ktmb-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Moc wrażen na torze wyścigowym? KTM X-BOW - Tor Borsk (k. Gdańska)

Terminy spotkań 23 kwietnia 2016 21 maja 2016 25 czerwca 2016 17 lipca 2016 21 sierpnia 2016 25 września 2016 16 października 2016   Dostępne od kwietnia Tor Borsk koło Gdańska - sprawdź terminy
razem-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Stowarzyszenia, fundacje, koła zainteresowań i Wy zwykli ludzie, przyłączajcie się!

Zbieranie funduszy na własne cele i finansowanie zadań, marzeń, czy planów jest zgodne z polskim prawem i nie ma w nim nic złego, ani zdrożnego. Cały świat zaczął podążać w tym kierunku, czyli w kierunku finansowania społecznościowego.
fizjo-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Jedyny taki kurs na Fizjotrenera

Od końca stycznia br. można rejestrować się na profesjonalnie przygotowany kurs na Fizjotrenera, organizowanego przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, Akademię KFD . Kurs ten, to połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz specjalizacji trenera personalnego. Celem kursu jest przekazanie uczestnikom jak największej wiedzy z podstaw fizjoterapii, a także jak radzić sobie w przypadku schorzeń takich, jak dyskopatia, entezopatie, naciągnięcia. W związku z coraz częstszymi kontuzjami związanymi z siedzącym trybem życia, każdy trener powinien wiedzieć, jak pomimo n...
pilka-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Jak działa wspieranie rozwoju młodzieży poprzez trenowanie i propagowanie sportu?

Sportowa rywalizacja to coś więcej niż tylko wzajemne prześciganie się w osiągnięciach, ponad wszelkie wartości, bez skrupułów oraz nie ważne jakim sposobem. Sport uczy postępowania według zasad, a także działania fair play. Do prawidłowego rozwoju osobowości, każdy z nas potrzebuje przynależności, a bycie sportowcem, zwłaszcza jednym z drużyny lub klubu, pozwala to osiągnąć. Cały artykuł do przeczytania  na: http://pl.blastingnews.com/
plakat1-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

I Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie 5 marca 2016 roku

I Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Trąbki Wielkie 5 marca 2016 roku Info wkempa
badmintongdansk-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Trenerzy Badminton Gdańsk to ludzie od lat związani ze sportem

Trenerzy Badminton Gdańsk to ludzie od lat związani ze sportem - byli zawodnicy oraz absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego.
personal-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Kurs Trenera Personalnego w Akademii KFD 23.01-14.02.2016 r.

Druga połowa stycznia to doskonały czas na realizację swoich postanowień i zamienienie ich w realny czyn. Jeśli zastanawiałeś się nad zrobieniem kursu i wyrobieniem uprawnień trenerskich, ten kurs jest dla Ciebie! Akademia KFD organizuje kolejną edycję kursu na Trenera Personalnego we Wrocławiu, który rozpoczyna się 23.01.2016. Zajęcia będą odbywać się w nowoczesnym obiekcie sportowym przy stadionie miejskim, gdzie były rozgrywane mecze podczas Euro 2012. Kursanci będą mieli możliwość nauki od utytułowanych profesjonalistów: trenerów, zawodników i specjalistów. Kadra Akademii KFD, została z...
plebiscytlewandowski-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW POLSKI 2015

W sobotni wieczór dnia 9 stycznia 2016 roku odbyła się w TVP1 Gala Mistrzów Sportu, podczas której wyłonionych zostało 10 najlepszych sportowców 2015 roku. Honorowym patronatem objął ją prezydent Andrzej Duda. Najlepsi polscy sportowcy 2015 Więcej...
stroj_kowalczyk.-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Zdobądź strój narciarski Justyny Kowalczyk i pomóż chorym

Gratka dla miłośników sportów zimowych i Justyny Kowalczyk - szansa zdobycia reprezentacyjnego stroju sponsorowanej przez RAFAKO S.A. zawodniczki. Wystarczy wziąć udział w aukcji charytatywnej, której dochód z licytacji przekazany zostanie na rzecz małych podopiecznych Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. Zbiórkę pieniędzy prowadzi Fundacja All for Planet.
baner_akademia_kfd-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Szkolenie "Dieta i jej rola w budowaniu sylwetki"

Nowy rok i nowe postanowienia, rozpocznij od fachowego szkolenia z Akademią KFD! W Akademii KFD pojawiły się szkolenia z zakresu dietetyki, które ruszają już z początkiem nowego roku 2016. Pierwsze szkolenie, które jest dostępne w ofercie szkoleniowej, to ,,DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''.
joga20150-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

A Ty, jaki taniec wybierasz?

Bez względu na tu, jaki taniec chcesz zgłębiać, możesz skorzystać ze specjalnej platformy nauki. Znajdziesz na niej przydatne wskazówki, a także filmiki wideo z nauką tańca. E-kursy obejmują zarówno taniec towarzyski, jak również Tango Argentyńskie oraz Hip-Hop. Można także zapisać się na zupełnie bezpłatne kursy, aby wypróbować system nauczania. Jedni muszą przygotować swój Pierwszy Taniec, inni zaś wolą podszkolić kroki słynnego już Street Dance – Popping. Dyskotekowych odmian jest sporo. Od Samby po Sexy Dance. Latin Solo, to tańce przeznaczone dla pojedynczych osób, chcących zabłysnąć na najbl...
zielszkoly1-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Hotel Star Dadaj

Posiadamy halę sportową 800 m2 , basen sportowy z przeznaczeniem na treningi, obozy szkoleniowe, zgrupowania. Zapraszamy do współpracy www.star-dadaj.pl Zielone Szkoły w Hotelu Star 2015-2016
email-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Jak powiadomić całą drużynę o planowanym treningu?

Istnieją, takie narzędzia marketingowe, które umożliwiają zapisywania się sporej grupy osób na listę przeznaczoną do ich wiadomości. Jak, to działa? Więcej
zwyciezca-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Kurs Animatora Czasu Wolnego 100% online + certyfikat ważny w całej UE

38 edycja kursu na Animatora Czasu Wolnego Zapisz się na kurs na Animatora Czasu Wolnego. Jest to pierwszy i jedyny całkowicie Internetowy kurs dla Animatorów Czasu Wolnego. Zostań animatorem czasu wolnego...
zwyciezca-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Kurs na Animatora Sportu i Rekreacji z certyfikatem

Kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Zapisz się na kurs na Animatora Sportu i Rekreacji. Jest to pierwszy i jedyny całkowicie Internetowy kurs dla Animatorów Sportu i Rekreacji. Dowiedz się więcej... 100% online
tening_sportowy_min-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Najlepszy jest trening stopniowy i systematyczny

Wielu z nas, próbując zapracować na odpowiednią sylwetkę poddaje się nadmiernym ćwiczeniom. A to na siłowni, a to w domu. Tymczasem dochodzi do nadwyrężenie ścięgien, gdyż lepsze efekty przynosi systematyczny i regularny trening, najlepiej o tej samej porze dnia. Więcej...
helikopter-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Przeloty Magni M24 Gyrocopter koło Warszawy

Magni M24 Gyrocopter Szczegółowa oferta na stronie >>
gyrocopter-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Przeloty wiatrakowcem koło Gdańska

Magni M24 Gyrocopter Szczegółowa oferta na stronie >>
plywanie_basen-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Racibórz: Nauka pływania dla każdego w H2Ostróg

Korzyści z pływania są ogromne, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Umiejętność utrzymania się na powierzchni wody można uzyskać już po 10 godzinach nauki. Dokładnie tyle bezpłatnych zajęć odbywa się w raciborskim aquaparku H2Ostróg.
taniec_brzucha-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Taniec brzucha - taniec dla kobiet

Taniec brzucha jest tańcem dla kobiet. Przynosi on wiele korzyści dla zdrowia i psychiki.Relaksuje, napina mięśnie, dodaje pewności siebie. Pobierz darmowy kurs tańca brzucha dla kobiet
trening_na100-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Trening na 110% - audio dla amatorów

Ta książka audio zwiększa prawdopodobieństwo zrealizowania zadań wymagających mocnego charakteru. Liczba Polaków ćwiczących w klubach fitness oraz amatorsko biegających w półmaratonach, maratonach ustawicznie rośnie. Trening na 110%
wprawsiewruch-150x150 <b>Oferty sportowe</b>

Wpraw się w ruch - poradnik

Jak rozpocząć aktywność fizyczną? Jak ćwiczyć, gdy jesteś już bardziej zaawansowany? Publikacja, która pokazuje, jak trenować i się odżywiać, by cieszyć się wspaniałą sylwetką i czerpać radość z życia. Konkretne przykłady i plany treningowe w jednej publikacji. Wpraw się w ruch  

Nazwa kursuCana kursu
Kurs Animatora Czasu Wolnego 100% online + certyfikat ważny w całej UE217 zł